غلط املایی ضایع

هنوز انتخابات نرسیده و زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری نشده، ولی سفرهای کاندیداهای احتمالی به اهواز و نقاط دیگر کشور زیاد شده، مسئول فلان بخش مملکت که تا حالا یک بار هم به اهواز سر نزده، یه دفعه یادش میاد که یه سفر کاری داشته باشه و به دستگاه مربوطه اش سری میزنه. خوب بگذرم و دیگه حرف سیاسی نزنم که به قول یکی از دوستان وبلاگت داره خطر ناک میشه و ممکنه دچار مشکل بشی، غرض اینکه تو یکی از این جلسات که در یک سالن بزرگ انجام شد، یه بنر بزرگ پشت سر سخنران بود که بنده برای رعایت مسائل حفاظتی و اطلاعاتی و همچنین عدم تبلیغ قبل از موعد، فقط تصویر بخش غلط املایی را میذارم تا معلوم نشه که کجا بوده و بنده خدای سخنران کی بوده. معتقد را معتغد نوشتند 😀20130430070

۲ نظرات

  1. در مورد عکس و سوژه ی مورد بحث و احتمال غلط بودن ان در نظر بعضی ، برای روشن شدن و درایت کار مسولین زحمتکش و برگزار کنندگان ان میتینگ باید توجه شما خوانندگان محترم را به یک نکته ظریف جلب کنم و ان اینکه : اگر مختصر اشنایی با برادران عرب زبان جنوب کشور داشته باشید و همچنین از تعصب ایشان در فراگیری و گویش به زبان فارسی و رسمی کشور را مد نظر قرار دهید در مراوده با این عزیزان متوجه میشوید که ایشان در گویش و کلام عامیانه فارسی ، کلمه ی معتقد را معتغد تلفظ میکنند.لذا برگزار کنندگان این جلسه با علم و اگاهی نسبت به این مسئله و اینکه کلمه و عبارت روان تری را برای حاضرین در ان جلسه و شاید دیگرانی که بعدا از طریق رسانه های خبری خوزستان تصویر ان را مشاهده می کنند اقدام به این کار نموده و قصد خیر داشته اند.( خداییش نبوغ رو حال کردی؟ بت گفتم اینقدر سک نده به این قضایا.حالا هی گوش نده. پرانتز رو پاک کن)

  2. وبلاگ دچار چه خطری بشه ؟ شما یه دونه انتقاد از سفرهای استانی کردی اونم که عمر این دولت رو به پایان است از چی ترس دارید ؟ شما روحانی ها هم آزادی بیان ندارید پس کی حرف بزنه ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *