ضایع شدن یک دوست

یه دوستی دارم، از این افرادی که فیس بوک را حرام میدونن و نوشابه کوکاکولا نمیخورن و از این جور صحبتها، خیلی بهم گیر میداد برای قضیه فیس بوک و بله که آقایون فتوا دادند و حرام است و وسیله صهیونیستها و …. من هم که طبق معمول زیر بار این حرفها نمیرم و وظیفه علما را بیان حکم میدونم و تعیین مصادیق و موضوعات به عهده خود مکلف هست، البته این را خود مراجع بزرگوار میگن و ربطی به بنده نداره، معنی نداره که بگیم ویدئو یا مثلاً تلویزیون حرام است، در حالی که استفاده حلال هم ممکن باشد. خلاصه به طور خیلی اتفاقی فهمیدم که تو منزلشون به خاطر کم بودن فشار آب، به لوله اصلی، پمپ وصل کردن 😀 این کار هم که کاملاً از نظر سازمان آب، غیر قانونی و تجاوز به حقوق دیگران است، بعد از اون اگه حرفی از فیس بوک میزد، میگفتم که فیس بوک اگر هم غیر قانونی باشه دیگه حق الناس توش نیست، شما تشریف ببرید پمپ منزلتون را بذارید کنار، بعد از دیگران ایراد بگیرید. 😀 یه روز چند تا آدرس براش پیدا کردم که در مورد پمپ استفتاء شده بود و آقایون هم اون را تابع قانون دونسته بودن، همچنین لینکی که در مورد غیر قانونی بودن پمپ، بود، اتفاقاً قبلش تو واتساپ وابسته به فیس بوک 😀 ازم مطلبی در باره مذمت سب، خواسته بود. نگو با کسی بحثش شده بود، لینکها را که براش فرستادم، بدون اینکه بازشون کنه به عنوان مطلب علیه سب، برای طرف ارسال میکنه. 😀 دیگه خودتون قیافه دوستم را تصور کنید وقتی فهمید که چی برای طرف فرستاده.

۳ نظرات

 1. آشیخ برا منم چنین قضیه ای پیش اومد و درک میکنم که چه حسی داشت.
  ولی درمورد نوشابه کوکاکولا خب این دیگه مشخصه که پشت پرده این شرکت کیان و جای بحث هم نداره اما ما بخاطر وجهه ای که داریم باید سمت این مارک ها و برندها نریم.
  والسلام
  العبد خادم الزهرا
  ۱۴/۷/۱۳۹۳

 2. لذت بردن شیخ هردان اصلاح طلب

 3. قیافشو تصور کردم. دیدم بسیار حرص میخورد. چشماش از کاسه زده بود بیرون و دندوناشو رو لبهاش فشار میداد و بیشتر از این‌که به فکر سهل‌انگاری خودش باشه به شما فکر می‌کرد و تصویر شما جلوی چشماش بود. حالا شما تصور کن اگه اون لحظه دستش بهت میرسید جه اتفاقی برات می‌افتاد؟ بی شک خرخره تو میجوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *