آغاز

بسم الله الرحمن الرحیم

این اولین نوشته من تو این وبلاگه شاید هم بشه گفت اولین وبلاگ من هست البته خیلی وقت پیش شاید حدود سالهای ۱۳۸۲ یا ۸۳ یه وبلاگ زدم تو http://www.blogspot.com که حتی آدرسش هم یادم نیست چه برسه به موضوع یا نوشته‌هاش. فکر نکنم بیش از یک یا دو نوشته توش نوشته باشم چون واقعاً با دیال آپ اون موقع ارسال مطلب یا تصویر میتونست خیلی اذیت کننده باشه

قسمت در باره من را هنوز ننوشتم اگه بنویسمش ممکنه بعضیا بگن این دیگه کیه؟!!! سر پیری و معرکه گیری؟! چون سنم شاید برای این کارا یکم زیاد باشه. البته من اصلاً قصد نداشتم وبلاگی داشته باشم اما علی جون، منظور پسرم هست اصرار کرد و ازم خواست من هم یه وبلاگ بزنم من هم که از جوانی تو کارهای مختلف فنی بودم و از خیلی از هم سن هام جلوتر بودم و سالهای زیادی کامپیوتر چه سخت افزار چه نرم افزار خوراکم بوده، قبول کردم و لو اینکه ممکنه مجبور بشم با علی آقا و هم سن و سالهاش کل بندازم و بگو مگو کنم اما این چیزی ازم کم نمیکنه بلکه ان شاءالله بتونم تجربیات خودم را در اختیار نسل جدید بذارم نسلی که انصافاً باهوشتر و با استعدادتر از نسلهای گذشته هستن البته اگه زحمت بکشن و از استعدادهای خودشون خوب استفاده کنن. نمونه‌اش همین علی خودمونه من اون را با کامپیوتر آشنا کردم اما انصافاً الآن در بعضی زمینه‌ها با اینکه سنش تقریباً یک چهارم سنم هست، گوی سبقت را از من ربوده. 😀 من هم واقعاً ناراحت نیستم بلکه خیلی هم خوشحالم دوست دارم همه نوجوانان و جوانان عزیز به گونه‌ای کار کنن و مطلب یاد بگیرن که مایه‌ی افتخار و مباهات ما بزرگترها بشن.

۳ نظرات

 1. به به. مبارک باشه 🙂 کی گفته سن ۴۰ سالگی برای وبلاگ زدن زیاده؟ من یک دکتری رو میشناسم که توی آلمان درس خونده و الان ۶۰ سالشه و یک وبلاگ هم داره. مرتب هم آپ میشه!
  http://berlin-bonab.persianblog.ir/
  وبلاگ هم چیز خوبیه به شرط اینکه تبادل لینک انجام بشه و مطالب مرتب نوشته بشه تا مردم بیان و نظرات چرت و پرت بدن. البته وبلاگ من فقط ۳-۴ نفر میان نظر میدن و من هم جواب میدم. برای همین هر مطلب ۱۲ تا نظر داره 😀 اما بقیه وبلاگ ها مثل همین وبلاگی که لینک دادم نظراتش به ۷۰ هم میرسه!! بخاطر تبادل لینک و دوستان زیاد هست.

 2. مطالب بسیار زیبایی نوشتید.

  ان شاء الله وقت کنم بخونمشون جون اصلا نخوندم

 3. سلام
  یاد خاطرات کردم
  اینجا هم جزو خاطراتم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *