خرید منزل

از حدود سه سال قبل که منزلی به مساحت ۱۵۰ متر جهت توسعه مسجد خریداری کردیم، تا به حال با همه همسایگان مسجد، جهت خرید منزل و توسعه بیشتر، مذاکره کردیم، اما متأسفانه کسی حاضر به فروش نیست یا برای رد کردنمون، یه قیمتی میگفتن که …

پس از تکمیل پول خرید منرل ۱۵۰ متری، تعدادی از مومنین با اصرار، مبالغی را برای توسعه مسجد دادن که عمده مبلغ را خانم متدین خیری دادند که حدود یک سال پس از دادن مبلغ، به رحمت ایزدی پیوست و اکنون بیش از یک سال از فوت ایشان میگذرد. با وضعیت تورم و بی ثباتی قیمت مسکن، نگه داشتن پول به این صورت، به صلاح نبود، پس از مشورت، تصمیم گرفته شد که با این مبالغ منزلی برای سرمایه گذاری خریده شود، هر چند متصل به مسجد نباشد، عایدات این منزل برای مسجد خرج شود و در صورتی که یکی از همسایگان مسجد، تصمیم به فروش بگیرد، منزل، فروخته شده و مبلغش خرج توسعه مسجد گردد. منزلی در ردیف روبروی مسجد به مساحت ۷۵ متر متر و به مبلغ ۵۷ میلیون تومان، جهت فروش گذاشته بودند که قرار شد به این منظور خریداری شود و به حمد الله امشب، که شب عید سعید قربان هست، قولنامه نوشته شد و چک اول آن به مبلغ ۳۰ میلیون تومان و به تاریخ ۲۸ مهرماه داده شد، چک از بنده بود و در صورتی که روز یک شنبه اثری از من ندیدید، بدانید که در زندان گرفتار شده ام 😀 .

دوستان عزیز، جهت مشارکت در این امر خیر میتوانید، مبالغ خود را به صورت آنلاین و با استفاده از کارت کلیه بانکهای عضو شتاب پرداخت نمایید. اجرکم عند الله.

جهت پرداخت، کلیک کنید.

یک دیدگاه

  1. با تبریک عید سعید قربان اول اینکه یه پیشنهاد برای همسایگان مجاور مسجد دارم وآن اینکه اگر خیلی مایلید مجاورت از مسجد رو از دست ندید و فکر میکنید که الا و بلا باید کنار مسجد باشید من پیشنهاد میکنم شما هم باب مذاکره برای خرید منزل مجاور خود را البته از اون سمت باز کنید و منزل بغلی رو بخرید و این خانه را به مسجد بدهید در این صورت خللی به مجاور بودن شما با مسجد پدید نخواهد امد .
    دومش رو بعدا میگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *