برنامه تلویزیونی بوی بهشت

امروز صبح از صدا و سیما زنگ زدن مدرسه و میخواستن وقت بگیرن جهت تهیه گزارش برای ویژه برنامه بوی بهشت که از سیمای خوزستان پخش میشه. البته گزارش را از مسجد امام زین العابدین علیه السلام میخوان تهیه کنن و چون تلفنی از کسی نداشتن نزدیکترین و مرتبط‌ترین مرکز با مسجد حوزه علمیه روبروی اون هست که زحمت هماهنگیش به گردن من افتاد.! من هم با هیئت امنا و بسیج مسجد تماس گرفتم و هماهنگی لازم را انجام دادم. به هر کی میگفتم اول چیزی که میگفت اینه که شما هم مسجد باشید من هم عذر مسجد امام علی علیه السلام و نماز را می‌اوردم. اما بالاخره نفهمیدم از صدا و سیما اومدن یا نه قبل از اذان دیدم یکم وقت دارم رفتم یه سری خرت و پرت برای لوله کشی منزل پدر خانم بخرم، مغازه یکم شلوغ بود و خریدهای من خورده ریزه برای همین طول کشید، من که دیدم داره دیر میشه از بنده خدا سؤال کردم که بعد نماز هستش یانه که با جواب مثبت ایشان عذر خواهی کردم و گفتم که دیرم شده و بعد نماز مزاحمتون میشم، لیست وسایل را هم دادم خدمتشون تا آماده کنه تو راه برگشت یه تصادف مختصری شده بود و ترافیک شدیدی ایجاد شده بود همه مصیبتها از عدم رعایت حقوق دیگران هست یکم اگه صبر کنن و مسیر را برای دیگران باز کنن خیلی از مشکلات حل میشه و خیلی از تصادفات واقع نمیشه، خلاصه با تأخیر ده دقیقه‌ای به مسجد رسیدم و تو راه چندین تماس از مؤمنین مسجد داشتم و گزارش لحظه به لحظه میدادم که الان فلان جا هستم و بهمان جا رسیدم. 😀 آخه بندگان خدا بیش از پانزده ساعت روزه بودن و میخواستن زود نماز بخونن و خانواده‌هاشون سر سفره افطار منتظرشون بودن.

۵ دیدگاه ها

 1. چی شد برنامه اوکی شد؟
  در ثانی به وقت همیناوقات شرعی کنار وبلاگتان بیش از ۱۶ ساعت می شود شما فرمودید بیش از ۱۳ ! انگار از ترس اشتباه سهوی کم گفتیدکه….

  • برنامه را هماهنگ کردم اما گفتم که نمیدونم اومدن یا نه. بعدش هم کسی زا ندیدم که خبر بگیرم.
   در خصوص ساعت، حق با شماست متن را اصلاح کردم. اما بیش از ۱۶ ساعت نیست. این دفعه دقت کردم و خوب حساب کردم 😀 اذان اهواز حدود ساعت ۵ صبح هست و اذان مغرب حدود ۸:۲۰

 2. ای بابا اینا وقتی زنگ زدن شما باید آدرس مسجد حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام رو میدادید. 🙂
  میرفتید بعد معروف میشدید خیلی حیف شد.از همین جاها امثال جمشید مشایخی شروع کردن و بعد بازیگر شدن دیگه.حیف شدا 🙁
  اگه معروف میشدید ما کلی کلاس میذاشتیم که میشناسیمتون.
  راستی وبلاگتون باکلاس تر نبود قبلا چرا آبی شدش.

 3. اتفاقا الان بهتر شده !
  حالا که داره روزه فشار میاره یاد آب میفتیم !!!!!!!
  آقای هردان به حرف میلاد گوش نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *