ایام فاطمیه در کربلا و نجف

سلام! ایام فاطمیه رو خدمت همه دوستان تسلیت عرض میکنم. خیلی دوست داشتم مطلب مفصل تری بنویسم. ولی الان در کربلا دعا کوی شما عزیزان هستم! همونطور که میدویند اینجا کیبورد فارسی نیست و تایب کردن مشکله. به عنوان غلط املایی تذکر ندىد. الان کافی نت هستم. انشالله وقتی برکشتم مطلب مفصلی خواهم نوشت.

۵ نظرات

 1. ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند
  ذکـر اربـاب نـبـاشـد هـمـگـی بـی کارند

  “یا حسین ع”

  زیارت قبول

 2. ما زنده از آنیم که مدهوش حسینیم

  ما تا ابدالدهــــر سیه پوش حسینیم

  هرچند که در مکه بود کعبه ولــــــی ما

  در کرببلا حاجیِ شش گوش حسینیم

 3. کور شو اهل سقیفه که عرب یل دارد

  خوش قد و قامت و رعناست و هیکل دارد

  وسط معرکه فریاد زند پیغمبر

  اسدالله برو کار تو ایول دارد

 4. علامه مجلسى علیه الرحمه در بحار از جناب سلیمان اعمش که از بزرگان شیعه و نزد همه مسلمین محترم و مورد اعتماد است نقل مى نماید: که در کوفه شبى همسایه ام در خانه من بود در اثناء صحبت فضیلت زیارت امام حسین علیه السلام را در شب جمعه ذکر نمودم همسایه منکر بود. گذشت ، فردا اعمش و چند نفر دیگر به کربلا رفتند، امّا همسایه را دیدند که زودتر از آنها و گریان آمده است ،
  پس از آنکه از او علّت را مى پرسند، گوید: پس از آنکه خوابیدم دیدم قیامت بر پا شده هودجى سیاه پوش از آسمان نازل ودر آن مخدره دو عالم فاطمه زهرا (س ) است ، همه دستها رو بهودج دراز است و تقاضاى شفاعت دارند رقعه هائى به دست اشخاص داده مى شود، نگاه کردم دیدم در آن نو شته ((امان من النار لزوّار قبر الحسین علیه السلام فى لیله الجمعه ))
  امان و راحتى از آتش است براى زیارت کنندگان قبر امام حسین علیه السلام در شب جمعه .
  گفتم : اى بى بى عالم به من هم لطف بفرما که من سخت به آن نیازمندم فرمود: مگر تو منکر فضیلت زیارت قبر فرزندم حسین علیه السلام نبودى .

 5. امام صادق (ع) می فرماید :
  کسی که قبر حسین را برای خدا و در راه خدا زیارت کند خدا او را از آتش دوزخ آزاد می‌کند و روز فزع اکبر به او امان می‌دهد و از خدا حاجتی از حاجات دنیا و آخرت را نخواهد مگر اینکه خدا به او عطا کند.

  زیارت قبول باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *