اطلاع رسانی و اصلاح

تو نوشته شب ۲۱ ماه مبارک رمضان گفته بودم که مسجد برای بیش از ۵۰۰ نفر در سحرهای لیالی قدر سحری توزیع میکنه. تو نظرات یه ناشناسی که زود لو رفت و همونجا معرفی شد، اعتراض کرد و گفت که غذا برای ۶۰۰ یا ۷۰۰ نفر هست. دیشب بعد نماز مغرب و عشاء هم یکی از بچه‌های پایگاه بسیج گفت که آمار شما برای غذا اشتباهه و شب ۲۱ آمار توزیع غذا ۷۰۰تا بوده. من نمی‌دونستم بچه‌های مسجدمون همه‌شون اینترنتی شدن و وبلاگم را دنبال میکنن. حالا که اینطور شد برای جلوگیری از اعتراض و تذکرات بیشتر و اینکه ممکنه بیان و منو به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بگیرن، اعلام می‌کنم که همه بیان مسجد امام علی علیه السلام. البته سال بعد بیایید چون دیگه تموم شد. این مسجد در شبهای قدر برای بیش از ۷۰۰ نفر غذا می‌پزه. 😀 خوب شد آقا مجید؟ البته امسال تعدادی از مؤمنین بانی شدن و قراره یه افطاری هم بدن. چون تاریخش را دقیقاً نمیدونم الآن دعوتتون نمی‌کنم.

۵ دیدگاه ها

 1. با عرض معذرت بسیار.
  به دلیل قصور بنده در پرداخت هزینه کلا زده بودند تمامی سایتها رو ساسپند کرده بودند !
  واقعا شرمنده شدم. خواب هم بودم وقتی اس ام اس شما رو دیدم برق از ۳ فازم پرید.

 2. سلام

  علی شما رو نمیگم
  علی جوجه منقلی به ادم شماره میده
  اینقدر ناز کرد که من هم پشیمان شدم و شمارشو نگرفتم
  البته این علی همون دوستمو تو خوزستان مدیر دیگه سایت نانو
  قالبتون خیلی کلاسیکه

 3. این بسیجی ها(جدید) نه این که با اخلاص و به دور از ریا کار میکنند برا همین ۲۰۰ غذا رو شما نگفتی بهشون بر خورده اگه برای رضای خداس پس دیگه شمارش چیه انسان های ریا کار و دو رو 😀

  • آقا باور کن داری اشتباه میکنی. آدم مخلص هم الآن کم نیست. اگه تشریف بیارید اهواز اینقدر آدم مخلص نشونت میدم که دیگه یقین بکنی. البته تو همون تهران شما هم آدم خوب و مخلص کم نیست. اهواز را که میگم چون خودم می‌شناسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *