اطلاعیه

به اطلاع کلیه دوستان، آشنایان و فامیل می‌رساند که همانگونه که مستحضرید، این بنده حقیر منزل مختصری در شهر مقدس قم دارم که در این چند سالی که اهواز زندگی می‌کردم بنا به عللی خالی بوده و در مواقع مختلف در اختیار بعضی از عزیزان قرار داده شده و از دعای خیرشان بهره‌مند شده‌ام. در این سفر به شهر مقدس قم تصمیم به تعمیر مختصری گرفته شد و بعد از تعمیر قصد اجاره دادن منزل را داشتم، لکن چون اصلاً حال و حوصله بنگاه و مستأجر و دردسرهای مربوطه را ندارم و همچنین در مسافرتهایی که برایم پیش می‌آید سکونت در هتل و مسافرخانه برایم بسیار سخت است، در یک مشورت خانوادگی نتیجه ذیل حاصل شد که به اطلاع میرسد:
مقرر شد که منزل، اجاره یک ساله به کسی داده نشود و در عوض برای دوستان و آشنایانی که قصد زیارت و اقامت موقت در شهر مقدس قم را دارند، اختصاص داده شود، البته با توجه به هزینه سرسام آور نگهداری و همچنین آب و برق و گاز، از این به بعد اقامت در منزل رایگان نمی‌باشد 😀  و مبلغ مختصری را عزیزان در قبال استفاده می‌پردازند که بسیار ارزانتر از مسافرخانه‌هاست و راحتی و آسایش خاص یک منزل دربستی را میتوانند در مسافرت تجربه نمایند. ان شاءالله هزینه‌ها، شرایط و همچنین لینک ثبت نام و پرداخت آنلاین متعاقباً اعلام خواهد شد. 😀

۵ نظرات

  1. روزی چند اونوقت؟
    مثل خونه ی اهوازتون کولر گازی داره یا نه 😀
    تخفیف هم بدین :))

  2. باسلام .بنده کاملا از این طرح استقبال میکنم وخودم بعنوان یک شهروند قمی سعی میکنم مشتری جور کنم.البته جناب موجر میبایست شرایط واگذاری کاملا توضیح داده شود.

  3. سلام حاجی به ماهم اجاره میدی :دی 😀

  4. پارکینگ چی بعدش هم ادمهای چاق چی

  5. اگه متقاضی زیاد بود پیشنهاد میشود شیر یا خط یا از همه بهتر ۱۰ ۲۰ ۳۰ ۴۰ راه بندازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *