انتخابات ۱۴۰۰

بسم الله الرحمن الرحیم.

إن تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

ضمن عرض تبریک به ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران به مناسبت خلق حماسه ای پر شور و شعور و انتخاب آگاهانه فردی انقلابی و درد کشیده و مبرای از اشرافی گری و مفاسد، سیدی از سلاله پاک رسول الله صلی الله علیه و آله.

خداوند سبحان را سپاس میگویم که بار دیگر، توطئه های استکبار جهانی و ایادی آنها، با حضور حماسی ملت فهیم ایران، در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، نقش بر آب گشته و سناریوهای متعدد دشمنان، یکی پس از دیگری، با بصیرت مردم همیشه در صحنه به رغم وجود مشکلات معیشتی فراوان و اعتراض و گله به حق، با شکست مفتضحانه ای مواجه گشت.

در این میان، نقش طلاب عزیز، این شاگردان مکتب خمینی کبیر و پیروان جان برکف امام خامنه‌ای مد ظله العالی، در ایجاد امید و نشاط و تشویق آحاد مردم به حضور در این حماسه ملی، بسیار پر رنگ و تاثیرگذار بود.

این حقیر شاهد زحمات شبانه‌روزی شما عزیران، که همچون سردارِ سرافراز شهیدمان، مجاهدانه و بدون چشم داشت و امکانات اولیه، مجدانه در نقاط مختلف فعالیت میکردید، بودم، لذا به عنوان خدمتگزاری کوچک، بر خود لازم میدانم که صمیمانه از تک تک شما عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.
جزاکم الله خیراً

آفرین بر شما باد که در این عرصه، خوش درخشیدید و قلب امام و مقتدایمان را شاد کردید.
بی تردید شادی و رضایت امام و رهبر عزیزمان، موجب شادی و رضایت ولی الله الاعظم، ارواح من سواه له الفداء گردیده، توفیقات روز افزون شما را در مسیر علم و عمل صالح، تضمین مینماید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

عبدالصادق هردان
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *