اردوی نیمه کاره!!!

لابد منتظر عکسهای اردو هستید؟

چشم، نوبت اونها هم میرسه. اما اول یه خبر بد دارم بعد یه نصیحت به جوان‌ها.

خبر اینه که اردوی دو روزه، یک روزه به اتمام رسید.!!!

علل اتمام قبل از موعد هم گرمای زیاد هوا و نبودن آب در محل استقرار و در نهایت شکسته شدن دست یکی از بچه‌ها است. این عوامل باعث شد تا بعد از ظهر روز اول اردو دست از پا درازتر به سمت اهواز حرکت کنیم. البته بنده همراه حاجی(فرمانده پایگاه) تا ساعت ۱۰ شب در شهر دزفول تو کلینیک برای گچ گرفتن دست فرد مصدوم بودیم. به مشکلات آنجا عدم وجود ارتباط تلفن همراه و کندن خیابان جلوی مجتمع باصطلاح فرهنگی را که محل استقرارمون بوده اضافه کنید.

این بود خبر و اما نصیحت:

نصیحت بنده به جوانان عزیز، پرشور، فعال و بی ترمز بسیجی است که لنت‌های خود را تعمیر کرده تا در مواقع لازم و هشدار بزرگترها و پیش کسوت‌ها، ترمز بگیرند.!

هوای اهواز در چند روز گذشته از ۵۰ درجه پایین‌تر نیامده. شهرهای اطراف هم وضع مشابهی دارند با اختلاف ۲ الی ۳ درجه و کسی در این هوای سوزان اردوی درون استانی برگزار نمی‌کند. هشدارهای لازم از طرف بنده و فرمانده پایگاه در خصوص لغو یا حداقل یک روزه کردن اردو داده شده بود و بر آن تأکید فراوانی نیز کردیم، اما از ما انکار و از جوانان اصرار بر برگزاری اردو.! توجیهشان فقط این بود که به خاطر فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فرصت دیگری نیست و الا و لابد باید برگزار شود. و به خاطر اعلام قبلی و تبلیغ حتماً باید دو روزه باشد.!!!

اما عزیزان باید بدانند که شجاعت و شهامت در بعضی مواقع اقتضاء می‌کند آدم تصمیمات اشتباه خودش را بپذیرد و اعلام کند چیزی که برنامه‌ریزی و اعلام شده اشتباه است و سر حرف و نظر اشتباه ماندن خیلی بد و ناپسند است. امیدوارم که عزیزان بیشتر به نصایح توجه کنند و از تجربیات دیگران استفاده نمایند.

۳ نظرات

 1. من یک آمارگیری کردم و متوجه شدم بچه های زیر ۱۲ سال اسرار به موندن دارن و بچه های ۱۲ به بالا میخوان برگردیم. حتی بعضیاشون میگفتن اردوی یک روزه بهتره 😀

  • نتیجه گیری اخلاقی اینه که زیر ۱۲ سال عقلشون کمه و مشکل دارن.
   البته اسرار جمع سر است به معنی رازها.
   باید بنویسی اصرا. فارسی را پاس بداریم.
   البته درخت وحشی اینو ببینه عصبانی میشه.

 2. پس کو عکسها؟
  نکنه بک آپ نداشتید؟ عکسها پریده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *