هشتاد میلیون اسیر حماقت تعدادی محدود

سال پر محنت و رنج ۱۳۹۹ به پایان رسید، اما گویا قرار نیست محنت و رنج مردم به پایان برسد، محنت و رنجی که حاصل بی تدبیری و حماقت عده ای مرفه بی درد غرب زده بیگانه با فرهنگ اسلام و انقلاب است، خوب به وصیّت امام گوش دادیم و عمل کردیم و دو دستی انقلاب را دادیم به نا اهلان و نامحرمان. این نتیجه انتخاب غلط و با فلانی ماندن تا ۱۴۰۰ است. خود کرده را تدبیر نیست.

در کنار مشکلات عدیده و اختلاسات میلیاردی و حقوقهای نجومی و فقر و فاقه مردم، کرونا و ستاد بی تدبیرش، قوز بالا قوز شدند، کاسبان کرونا هر روز، حرفی میزنند و تصمیمی میگیرند، کشور ما در جهان، از نظر سخت گیری کرونایی، در رتبه بالایی هست و دستورات و تصمیمات متناقض و عجیب و غریب، هر روز و هر ساعت، ابلاغ میشوند، فقط و فقط غرض، کسب درآمد برای دولت نکبت است، اگر راست میگویید همه جا را برای سه هفته تعطیل کنید و هزینه نان بخور نمیر مردم را بدهید تا قضیه تمام شود نه اینکه همه جا باز باشد و کاسب بدبختی که باید سر ماه، هزینه قسط و جریمه و اختلاسات شما را بدهد، عامل انتشار کرونا معرفی شود و او را به خاک سیاه بنشانید و…

خیابانهای اصلی و فرعی شهرها را مسدود کردند، به خیال باطل جلوگیری از انتشار ویروس کرونا. کسی نیست به این کاسبان بی مغز بگوید که اتفاقاً این کار سبب انتشار بیشتر بیماری است. شخص بیمار یا ناقل اگر با ماشین از جایی رد شود که مشکلی ایجاد نمیکند اما شما همه مردم را مجبور میکنید که از خودروی خود پیاده شوند و برای کارهای خود، پیاده تردد کنند. پیاده روی و شانه به شانه شدن منتقل کننده ویروس است یا با ماشین رد شدن؟؟

جاده ها باز هستند و با جریمه ۵۰۰ تومانی یا یک میلیون تومانی، اون فرد دیگر بی خطر خواهد شد و بیماری منتقل نخواهد کرد؟!!!

آقا بگذارید ملت بمیرند. اینطوری از بی تدبیری و حماقت شما راحت میشوند. شما هم قطعاً از مرگ کسی ناراحت نمیشوید، فقط ناراحت از دست دادن منابع مالی هستید و الا کسی که جریمه نمیشود و عایداتی برای شما نداشته باشد، چه بسا مرگش برای شما بهتر باشد.

ای مرگ برشما که اینقدر بی تدبیر و احمق هستید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

کد امنیتی *