مناسبات

شهادت باب الحوائج

شهادت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر علیه السلام را به همه پیروان آن حضرت تسلیت عرض مینمایم

امام موسی کاظم

لیله الرغائب

لیله الرغائببدانکه شب جمعه اوّل ماه رجب را لیله الرَّغائب می‌گویند و از برای آن عملی از حضرت رسول صَلَّی اللَّهِ عَلِیهِ وَ اله وارد شده با فضیلت بسیار که سیّد در اقبال و علاّمه در اجازه بنی زهره نقل کرده‌اند از جمله فضیلت او آنکه گناهان بسیار بسبب او آمرزیده شود و آنکه هر که این نماز را بگذارد چون شب اوّل قبر او شود، حقّ تعالی بفرستد ثواب این نماز را بسوی او به نیکوتر صورتی با روی گشاده و درخشان و زبان فصیح پس با وی گوید ای حبیب من! بشارت باد تو را که نجات یافتی از هر شدّت و سختی گوید تو کیستی؟ بخدا سوگند که من روئی بهتر از روی تو ندیدم و کلامی شیرین‌تر از کلام تو نشنیده‌ام و بوئی بهتر از بوی تو نبوئیدم.

گوید من ثواب آن نمازم که در فلان شب از فلان ماه از فلان سال بجا آوردی؛ امشب بنزد تو آمدم تا حقّ تو را ادا کنم و مونس تنهائی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود من سایه بر سر تو خواهم افکند در عرصه قیامت پس خوشحال باش که خیر هرگز از تو معدوم نخواهد شد.

وکیفیت آن چنان است که روز پنجشنبه اوّل آن ماه را روزه میداری چون شب جمعه داخل شود ما بین نماز مغرب و عشاء دوازده رکعت نماز می‌گذاری هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت از آن یک مرتبه حمد و سه مرتبه اِنّا اَنْزَلْناهُ و دوازده مرتبه قُلْ هُوَ اللّهُ اَحَدٌ می‌خوانی و چون فارغ شدی از نماز هفتاد مرتبه می‌گوئی« اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ النَّبِیِّ الاُْمِّیِّ وَعَلی آلِهِ» پس به سجده می روی و هفتاد مرتبه می‌گوئی:« سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلائِکَهِ وَالرُّوحِ» پس سر ازسجده برمی‌داری وهفتاد مرتبه می‌گوئی«رَبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَتَجاوَزْ عَمّا تَعْلَمُ اِنَّکَ اَنْتَ الْعَلِیُّ الاَعْظَمُ» پس باز به سجده می‌روی و هفتاد مرتبه می‌گوئی:« سُبُّوحٌ قُدّوُسٌ رَبُّ الْمَلائِکَهِ وَالرُّوحِ» پس حاجت خود را می‌طلبی که انشاءالله برآورده خواهد شد.

شهادت امام هادی علیه السلام

شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی النقی علیه السلام را به همه دوستداران و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت عرض مینمایم.

سال گذشته تصویر گنبد ویران شده آن امام بزرگوار را گذاشتم، امسال توفیق زیارتش را داشتم و به پابوسیش مشرف شدم، به همت اردتمندان اهل بیت و به کوری چشم وهابیهای ناصبی، گنبد، زیباتر و با شکوه تر از قبل ساخته شده.گنبد عسکریین

میلاد امام محمد باقر علیه السلام

میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام را حضور تمام عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و پیروی راستین آن حضرت را از خداوند متعال خواستارم.امام محمد باقر

شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها

شهادت حضرت فاطمهالواثبــیـــن لظـلــم آل مـحمّد * ومـحـمّـــد ملقـى بــلا تکـفـیـنِ
والقائــلیـن لفـاطــــم آذیـتـنا * فـی طـــول نـوحٍ دائـم وحنیـــن
والقــاطعین إراکــــهً کیما تـقیل * بظــــل أوراق لـهـا وغصـــون
ومجمّـعی حطبٍ علـــى البیت الذی * لم یجتــــمع لـولاه شمـل الـدیــن
والداخـلین علـى البـتـــوله بیتـها * والمسقــطـیـن لهـا أعـزّ جنیـــن
والقائــدیـن إمامهـم بـنـجـــاده * والطـهــر تــدعو خلفهـم بـرنیـن
خلّوا ابـن عمّی أو لأکشف للدعـــا * رأســی وأشـکـو للإله شـجونـــی
مـا کــان ناقـه وفـصـیلهــــا * بـالفـضـــل عنــدالله إلاّ دونــی
ورنت إلـى القبر الشریف بمـقلـــه * عبـرى وقلـــب مکـمـد محــزون
قالت وأظفـار المصـاب بقلـبهـــا * ابتاه قلّ علـــى العـــداه مـعیـنـی
أبتاه هـذا السـامـری وصحبــــه * تُبعاً ومال النـــاس عــن هــارون
أیّ الـرزایــا اتـقــی بتــجـلّد * هـو فی النوائــب ما حیـیـت قرینـی
فقدی أبی أم غصــــب بعلـی حقّه * أم کسر ضلعـــی أم سقــوط جنیـنی
أم أخذهم إرثی وفـاضـل نحلتـــی * أم جهلهم قــدری وقــد عـرفــونی
قهروا یتیمـیک الحسیـن وصنـــوه * وسألتهم حقّـــی وقـد نهـرونـــی
باعوا بضائـع مکرهـم وبزعمهـــم * ربحوا ومـا بالقــــوم غیـر غبـیـنِ